B32672L4334J189
Top rated products
MKP CAPACITOR 85.0µF ±10.0% 800VDC TDK
MKP CAPACITOR 0.33µF ±10.0% 1250VDC Snubber TDK
MMKP CAPACITOR 15µF ±5%% 1000VDC resonant TDK