B32682A2102K289
Top rated products
MKP CAPACITOR 0.047µF ±5.0% 1000VDC TDK
MMKP CAPACITOR 39µF ±5%% 630VDC resonant TDK
MKP CAPACITOR 10µF ±5.0% 1200VDC DC link TDK