B32682A2222K189
Top rated products
MKP CAPACITOR 2.7µF ±5.0% 1000VDC Snubber TDK
MKP CAPACITOR 0.0022µF ±5.0% 1000VDC Snubber TDK
MKP CAPACITOR 15.0µF ±10.0% 600VDC TDK