B32671P4474J189
Top rated products
MKP CAPACITOR 0.15µF ±10.0% 1000VDC Snubber TDK
INDICATOR LIGHT Aluminum alloy anodized 12mm Red Bi-directional LED 24V Flat Bezel
From
1.69
MKP CAPACITOR 0.47µF ±10.0% 520VDC TDK